#

نسل جدید توسان، با هدف قرار دادن مشتریان بالغ و البته با چشم‌داشت به جمعیت جوان خریداران و سلایق آن‌ها طراحی شده است. با وجود یک پیشرانه بهینه و جدید، هیوندای انتظار دارد این خودرو به حاکم خیابان‌ها تبدیل شود.

بازگشت به سال 2004 و معرفی مدل‌های جدید نشان می‌دهد که هیوندای نگاهی اسپرت را برگزید که تا سال 2010 دنبال شد اما در برابر انتظارات شرکت، پاسخگو نبود. بنابراین شرکت سعی کرد تا همه چیز را برای تحت تأثیر قرار دادن بازار از نو برنامه‌ریزی کند که نتیجه آن را در توسان جدید شاهد هستیم.طراحی توسان به خوبی و با نگاهی نو و جلوه‌ای شیک و جذاب می‌تواند جلب توجه بیشتری کند، کابین این خودرو مورد تجدید نظر اساسی قرار گرفته و از مواد باکیفیت‌تر و مرغوب‌تری نیز استفاده شده است. بعلاوه فضای بیشتری در داخل اتاق برای مسافران و بار درنظرگرفته شده است. نمایشگر لمسی درون داشبورد و دریچه‌های هوای بهتر و زیباتر و فرمان بهتر و جذاب‌تر نشان می‌دهد که روی جزئیات کار شده و این خودرو به مراتب انتخاب باارزش‌تری در برابر قیمت برای خریداران محسوب می‌شود.طراحی بیرونی هم مجلل و دقیق و با حفظ نگاه جسورانه قبلی است. جلوپنجره زیبا و چراغ‌های کشیده و خطوط روی بدنه همراه با سقف شیب‌دار و گلگیرهای برجسته، نگاهی عریض‌تر از جلو و پویاتر از دید جانبی را ارائه می‌کند. چراغ‌های باریک عقب نیز باز طراحی شده‌اند و طراحی سپر و درب عقب نیز تغییر کرده است.

هرچه که باشد، طراحی ظاهری و داخلی این خودرو نسبت به گذشته پخته‌تر و کامل‌تر شده است و استقبال مردم به ویژه جوانان از این خودرو تایید کننده همین موضوع میباشد.